Fundacja Jagoda Niesiemy pomoc osobom poparzonym

Pomagamy osobom poparzonym i cierpiącym na chorobę oparzeniową.

OVERVIEW

The domain fundacja-jagoda.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have parsed ten pages within the site fundacja-jagoda.pl and found two websites linking to fundacja-jagoda.pl. There are two social network accounts acquired by fundacja-jagoda.pl.

FUNDACJA-JAGODA.PL TRAFFIC

The domain fundacja-jagoda.pl has seen a variation quantities of traffic all through the year.
Traffic for fundacja-jagoda.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-jagoda.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-jagoda.pl

WHAT DOES FUNDACJA-JAGODA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-jagoda.pl Mobile Screenshot of fundacja-jagoda.pl Tablet Screenshot of fundacja-jagoda.pl

FUNDACJA-JAGODA.PL SERVER

I detected that a single page on fundacja-jagoda.pl took one thousand one hundred and twenty-seven milliseconds to download. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
194.181.122.35

We identified that this website is utilizing the Apache server.

Fundacja Jagoda Niesiemy pomoc osobom poparzonym

Pomagamy osobom poparzonym i cierpiącym na chorobę oparzeniową.

PARSED CONTENT

The domain fundacja-jagoda.pl states the following, "Przekaż 1 podatku poparzonym! Licznik fundacji, stan na 28 - 03 - 2018 r." I analyzed that the website also said " Liczba osób, którym pomogliśmy." They also stated " Liczba dzieci, które otrzymały pomoc. Fundacja Jagoda, istniejąca od 2009 roku, pomaga osobom poparzonym i cierpiącym na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej. Równocześnie prowadzimy akcje propagujące szkolenia z pierwszej pomocy przy oparzeniach." The meta header had choroba oparzeniowa as the first search term. This keyword was followed by fundacja and wrocław which isn't as important as choroba oparzeniowa.

SEE OTHER WEBSITES

Fundacja im. Jacka Kaczmarskiego

Dziękuję za moralne wsparcie, dobre słowo i serde- czną życzliwość. Wiemy, że nie jeste- śmy w tym działaniu sami! To bardzo ważne dla nas i cenne.

Fundacja Kapucyńska

Zapraszamy do spotkania z ludźmi z kolejki na Miodowej. Budujemy dla nich Kapucyński Ośrodek Pomocy. Wtorek, 10 czerwca 2014. Wakacyjny wolontariat na Drabinie Jakuba. Istotą każdego turnusu jest przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem oraz pomoc ludziom niepełnosprawnym pr.

Fundacja Kapucyńska pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym Chcesz pomóc i nie wiesz jak mądrze pomagać? Fundacja Kapucyńska mądrze pomaga ubogim, bezdomnym, potrzebującym. Prowadzimy Wolontariat w Warszawie, zapewniamy pożyteczne spędzanie czasu,

Bez i Domnych Szturm Do Nieba. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika w budowie. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika rośnie jak na drożdżach! Widok budynku od ulicy Kapucyńskiej. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup mydełko Nadzieja.

fundacja-karpowicz.org

Obchody Światowego Dnia Poezji we Wrocławiu. Najnowszy tom poezji Julii Fiedorczuk z płytą CD-Audio. Psalmy upominają się o wykluczonych ludzi, ale też o rośliny.

Aktualności